Wpisy zwykłe:

Centrum Szkoleniowo-Medyczne Life Support Warszawa

Centrum Szkoleniowo-Medyczne Life Support Warszawa

Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. By uratować komuś życie, nie musisz być superbohaterem. Wystarczy wybrać się na kurs pierwszej pomocy w Life Support, gdzie nauczysz się zasad postępowania w nagłych przypadkach, na przykład zasad udzielania pomocy ofiarom wypadków drogowych. Organizowane przez nas kursy pierwszej pomocy kierowane są m.in. do kierowców i kursantów szkół nauki jazdy, do nauczycieli i opiekunów kolonijnych, do pracowników gastronomi i obsługi hotelowej, do trenerów sportowych i wielu innych osób. Przeszkol się w pierwszej pomocy w Warszawie, w naszym ośrodku lub zorganizuj szkolenie w swojej firmie.

Ilość wejść: 106

Aparat do bezdechu

Aparat do bezdechu

Wózek inwalidzki jest jednym z najważniejszych przedmiotów dla osoby z dysfunkcją narządu ruchu. Dobry wózek inwalidzki powinien cechować się wygodą, funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem w użytkowaniu. Wózki spełniające takie warunki są do kupienia w dobrych cenach na stronie internetowej http://sklep.rehafund.pl/wozki-inwalidzkie. Dostępne tam w sprzedaży wózki inwalidzkie można podzielić na wózki z napędem ręcznym oraz elektrycznym. Oferujący je sklep internetowy poleca również wysokiej jakości aparaty do bezdechu oraz koncentratory tlenu.

Ilość wejść: 105

Hurtownia obuwia

Hurtownia obuwia

Nie szukaj dalej, bo właśnie znalazłaś. Twoje miejsce w Internecie, w którym możesz przebierać wśród niezliczonych modeli obuwia, które przecież uwielbiasz. Dzięki bogatej ofercie obuwia w dużej hurtowni online znajdziesz lub udoskonalisz swój styl, a wszystkie koleżanki będą z zazdrością patrzyły na Twoje stopy. Wygodne buty to podstawa udanego dnia, dlatego nie wahaj się i szukaj do woli – internetowa hurtownia obuwia stoi przed Tobą otworem. Nie możesz się zdecydować, bo wybór jest za duży? Wybierz obie pary, przecież w tak niskiej cenie nic nie tracisz.

Ilość wejść: 103